VÝZVA - Farní listy

28.06.2024

Hledáme nové redaktory, kteří by byli ochotni pravidelně přispívat do Farních listů. Nemusí psát žádné odborné teologické články (skoro bych řekl - ani by neměly být), ale psát lze prakticky o čemkoliv - co mě oslovilo, zážitky z dovolené, téma, kterému rozumím... a především informovat o aktuálním dění ve farnosti. Článek musí být psán tak, aby nepopíral zásady naší křesťanské víry.

A také hledáme nového editora těchto Farních listů (tedy člověka, který bude dodané články shromažďovat a především graficky tvořit farní noviny). Současný editor již nebude od září v této činnosti pokračovat.

Pokud tedy máte chuť a také jste alespoň trochu "počítačově gramotní" (týká se případného editora), ozvěte se prosím na kontakt uvedený na konci FL. Příští číslo FL vyjde v červenci a bude to číslo prázdninové (v srpnu tedy nevyjde).

Antonín Štěpánek