Setkání žen - "Ženy ženám"

• pátek 31. 5. 2024
  • Kulturní dům v Jersicích

V pátek se koná první setkání "Ženy ženám" v Jersicích, které pořádají ženy z pelhřimovské a novoříšské farnosti. Začátek je v 16:30.

A jak říká organizátorka setkání Petra Doležalová z Jersic: "Tady u nás je to setkání první, v Pelhřimově to bylo již třetí setkání. Ve stejném organizačním složení je tato akce připravena i pro vás v Jersicích. Setkání tedy stojí z velké části na externích organizátorech a hostech. Pokud někdo nemůže přijet přímo na 16:30 (například z pracovních důvodů), prosím, přijeďte klidně i o něco později. Rozhodně to má smysl i s nějakým zpožděním. Pokud máte strach, že budete muset veřejně něco říkat, číst, modlit se nahlas.. Prosím, buďte bez obav! Toto setkání je nachystané pro vás! Je to příležitost jak svůj vztah s Hospodinem "vynést" z kostela ven do běžného života a příležitost tento vztah prohloubit. Setkání je uzpůsobené tak, abyste mohly načerpat, nechat se vést, užívat si přítomný okamžik a prožít příjemný večer ve společnosti dalších žen. Rozhodně vás nikdo nebude nutit do něčeho, v čem se necítíte komfortně. Vše prosím ve svobodě! "

Více informací o akci, o smyslu a také jak se přihlásit (není to ale úplně nutné), je možno získat na fb soukromé skupině, odkaz zde.