Aktuality

Přehled všech vánočních bohoslužeb v Dačicích od 24. prosince 2023 do 1. ledna 2024.

V úterý 26. prosince se koná od 18 hodin vánoční koncert Dačického pěveckého sboru. Na programu budou nejznámější vánoční koledy.

V sobotu v 7 hodin ráno bude další rorátní mše v kostele sv. Antonína Paduánského a potom jsou všichni pozvaní na společnou snídani do Katolického domu na ochutnávku vánočního cukroví. Lucerny na mši jsou vítány.

Batůžkový projekt je doplňkovou aktivitou mezinárodního charitativního hnutí Mary´´´´´ s Meals. Kdo může, tak připraví batůžek pro školní děti v africkém Malawi, který bude obsahovat věci důležité pro výuku. Batůžky nemusí být nové, ale musí být čisté a nepoškozené. Vybavené batůžky je možné přinést do kostela na nedělní mší svatou 10.12. a předat...