Aktuality

V neděli 20. 10. bude od 14. hodin sloužena tradiční posvícenská mše svatá v kapli sv. Anny v Dobrohošti.

V neděli odpoledne se koná podzimní společenské setkání v dačické farnosti. V 15 hodin farář Karel Janů požehná nový kříž u nového hřbitova a setkání bude dále pokračovat v Katolickém domě ve stylu farní kavárny - káva a občerstvení.

V sobotu bude po delší době farní brigáda na faře, musí se dokončit drobné opravy a nedodělky.

V sobotu se koná jubilejní koncert k 20. výročí založení pěveckého sboru Festivia Chorus, k 20. výročí konání celoročních koncertních sezón v Evangelickém tolerančním areálu ve Velké Lhotě u Dačic a ke 150. výročí vzniku památkově chráněných varhan v horním kostele.

Ve všední dny v pondělí, v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 21:00 ve farním kostele sv. Vavřince bude možnost hodinové adorace.